ActiesNationale Sportweek

16-09-2021

Sportaanbieders

De twee weekenden tijdens de NOC*NSF Nationale Sportweek 2021 staan in het teken van het sportieve hart van Lelystad: de sportclub! Zaterdag 18 & zondag 19 september en zaterdag 25 & zondag 26 september zet het sportieve hart de deuren voor je open om kennis te maken met sport en om het plezier van sport en bewegen te beleven. Lelystad zal één groot speelveld zijn met tientallen gratis sport- en beweegactiviteiten voor jong en oud.

Naast dat sporten en bewegen leuk en gezond is, maak je op de sportclub al snel vrienden, draagt sporten bij aan je zelfvertrouwen en maakt het gelukkig. Kortom: sport doet iets met je!

Kom sporten tijdens de Nationale Sportweek

Benieuwd naar welke gratis activiteiten je allemaal kunt volgen? Ga dan naar www.sportinlelystad.nl/nationalesportweek en schrijf je in! En weet je? Je maakt ook nog kans op mooie prijzen. Meer weten over welke prijzen je kunt winnen? Dat lees je op onze pagina: doe mee en win!

WIL JE LID WORDEN VAN ONZE HANDBAL CLUB?

MAAK KENNIS MET HVL